Knjižnica VelenjeNe zamudite

Ob 19.19 študijska čitalnica Mestne knjižnice Velenje

Tehnika EFT ali »tapkanje« kot se je uveljavilo med tapkalci in vsemi ostalimi, ki so le slišali za to tehniko, je enostaven a učinkovit pripomoček za vse, ki se soočajo s težavami v življenju ali ga želijo izboljšati. EFT tehnika sloni na načelih tradicionalne kitajske medicine oziroma akupresure in spoznanj sodobne psihologije. Uporaba tehnike EFT omogoča zmanjševanje in odpravo negativnih posledic dejavnikov stresa, kroničnih bolečin in neprijetnih občutkov, ki se pojavljajo kot posledica sodobnega načina življenja. Predavanje je namenjeno vsem, ki želijo izvedeti več o tehniki EFT in njeni uporabnosti v vsakdanjem življenju, saj bo tehniko EFT možno tudi praktično preizkusiti. Predaval bo  Adil Huselja, izvajalec EFT tehnike in soavtor knjige »Kako je EFT spremenil moje življenje… in lahko tudi vaše« I. in II. Del in vodja krožka EFT, ki deluje  v okviru Univerze za III. življenjsko obdobje Velenje.