Od 1. 3. 2016 do 18. 3. 2016, oddelek za odrasle Mestne knjižnice Velenje

Razstava Skozi objektiv človekovih pravic je sestavljena iz najboljših fotografij natečaja, ki ga je Ekvilib Inštitut organiziral v sklopu projekta Gibanje za davčno pravičnost in katerega namen je bil vključitev čim širše javnosti v razmislek o socialni pravičnosti in v okviru le-te tudi o davčni pravičnosti v času, ko se v svetu vedno bolj zaznavajo pomanjkljive javne storitve in večanje neenakosti, kar je med drugim posledica izogibanja plačila davkov s strani multinacionalnih podjetij.
Razstava Na zlomljenih krilih pa  razkriva drugo plat razvojnega financiranja in predstavlja zgovorne primere mednarodnega financiranja, ki so vse prej kot prispevali k doseganju razvojnih ciljev. Obe razstavi sta sofinancirani s strani Evropske unije. Razstava bo na ogled do 18. 3. 2016.