Ob 19.19, študijska čitalnice Mestne knjižnice Velenje

Prostor, v katerem prebivamo, bodisi z družino ali sami, je zrcalo našega počutja. Zato je zelo pomembno, kako si uredimo dom. Ptice si zelo skrbno izberejo mesto za gnezdenje in materiale, iz katerih ga naredijo. Kako pa se pri tem odrežemo ljudje? Naši otroci dojemajo dom kot gnezdo, v katerem se počutijo s starši toplo in varno. Napredek je prinesel veliko novosti. Ali so vse pozitivne, ali so med seboj usklajene? Ali poznamo tudi temne plati, ki se skrivajo v našem ljubem domu? Dom je nekakšen energetski akumulator, kjer si v miru polnimo svoje telo. Kaj ga polni in kaj prazni in kaj pri vzpostavitvi ugodne energetske klime lahko storimo sami. O energijah doma bosta govorila dr. Marta Svetina Veder in Vlado Blagus. Oba izkušena poznavalca tega področja, bosta vsak s svoje plati osvetlila marsikatero zmoto ali napako, ki jo bomo lahko z ustreznim vedenjem popravili.