Ob 20.00, Kavarna Lucifer

V poletnem času Knjižnica Velenje in Kavarna Lucifer že nekaj let  pripravljata glasbeni večer znanih glasbenikov (Bori&The Young Ones, Mi2, Zoran Predin, Vlado Kreslin, Adi Smolar), ki sami ustvarjajo besedila za svojo glasbo. Tako združujejo poezijo z glasbo.

Tokratni gost Peter Lovšin, slovenski glasbenik, tekstopisec, pevec in novinar, ustanovitelj glasbenih skupin Pankrti in Sokoli, kasneje pa samostojni pevec in dobitnik več nagrad, bo predstavil nekaj svojih uspešnih in ponarodelih hitov, ki so zaznamovali različna obdobja: Hiša nasprot sonca, Najboljši par, Julita, Najboljš je bit zadet, Sam en majhen poljub, Dobri profesor, Tečaj romantike… Petra Lovšina bosta spremljala Rihard Zadravec Riki na harmoniki in Roki Pogačnik na kitari.