1.7.2018 Delavnice: Robo počitnice

Več terminov med poletnimi počitnicami od 9.00 do 13.00 Študijska čitalnica Mestne knjižnice Velenje

Med poletnimi počitnicami se bodo v Mestni knjižnici Velenje odvijale delavnice LEGO® ROBOTIKA IN PROGRAMIRANJE. Sodelovanje pri aktivnosti učencem omogoča pridobivanje znanja s tehniško-tehnološkega področja, usposabljanje v modeliranju, spoznavanje računalniškega programiranja in nenazadnje tudi zabavno ustvarjanje. Za izvajanje programa bodo uporabljali domišljijske sete, LEGO® Technic sete in LEGO® Education sete (WeDo 2.0 in EV3). Sestavljali pa bodo zanimive in poučne modele robotov, spoznali različne senzorje in mehanizme, programirali delovanje robotov in z njimi reševali tematske izzive. Vključena je tudi malica. Prijave na rok@stiri.si; 031 280-335.