28.11.2018 ob 19.19 Preddverje Mestne knjižnice Velenje

Pomočnika (tako  poimenuje ta priročnik avtorica) imamo postavljenega na mizi, kjer se največkrat zadržujemo. Za vsak dan v letu je pripravljena misel, ki služi kot uvod v temo dneva. Tema dneva je kratko obrazložena in dodana je naloga dneva. Teme in naloge se po dnevih nadgrajujejo in se dopolnjujejo. Vsak mesec je namenjen svoji temi – januar = osebnost, februar = samopodoba, marec = motivacija, april = komunikacija, maj = pomen besed, junij = ustvarjalnost, julij = sproščanje, avgust = čuječnost, september = konflikti, oktober = meje, november = stres in december = cilji. Vabljen vsakdo, da si izdela svoj letni načrt dela na sebi in konec leta izide boljši, močnejši in pripravljen za soočenje z vsemi izzivi, ki mu jih življenje postavi na pot. Pogovor bo vodila Tatjana Vidmar.