Ob 19.19 preddverje Mestne knjižnice Velenje

Trije umetniki so si l. 2007 uradno nadeli ime takratnega slovenskega premierja in vse do danes predsednika največje politične stranke. Po tem so ločnice med njihovimi življenji in umetnostjo začele bledeti na številne predvidljive in tudi nepredvidene načine. Svoja življenja so spremenili v še potekajočo predstavo, svojo umetnost pa v lucidno sredstvo preizpraševanja osebne identitete, ki jo javno izražamo z našimi podpisi, osebnimi dokumenti, kreditnimi karticami itd. Kdo je (pravi) JJ? Naši sogovorniki so lastniki zaščitene blagovne znamke Janez Janša(R). Vabljeni, da z udeležbo v tretjem resničnostnem pogovoru postanete (dobesedno) del umetniškega dela, ki že ducat let buri duhove domače in mednarodne umetniške, intelektualne, politične in širše javnosti.