Ob 18.00 preddverje Mestne knjižnice Velenje

Da bi se ljudje bolj približali naravi, svetu rastlin, cvetlicam in kar je še posebej pomembno, sami sebi, svojem bistvu, si je Kata Laštro iz črk navadne abecede, kot jo vsi poznamo in pisanih cvetlic iz narave po izbiri dr. Edwarda Bacha, zamislila to abecedo in jo poimenovala Cvetna abeceda za dušo po kapljicah. Knjiga ponuja učenje črk abecede ob spoznavanju rastlinskega sveta in možnost, da se ne le opismenimo za funkcionalno delovanje v materialnem svetu, temveč, da se s pomočjo moči cvetov in njihovih subtilnih esenc uravnovesimo v duši, umu in telesu, da postanemo in ostanemo celovita bitja, kakršna smo bili ob rojstvu.  Predstavitev knjige je posvečena svetovnemu dnevu duševnega zdravja.