Ob 19.19, preddverje Mestne knjižnice Velenje

Javno premoženje ni last vsakokratnih upravljavcev tega premoženja, temveč zaveza in dolžnost z njim ravnati skrbno in smotrno. Prakse nadzornih institucij kažejo, da praksa ne sledi vedno zgoraj zapisanemu. Kako do dobre prakse in zakaj se je včasih otepamo?
Igor Šoltes je zadnjih 20 let posvečal energijo tako načelu transparentnosti kot smotrnosti delovanja javnega sektorja, bodisi na področju javnih naročil, kot član državne revizijske komisije in direktor vladnega urada za javno naročanje, bodisi kot prvi pooblaščenec za dostop do informacij javnega značaja ali predsednik računskega sodišča.
Zaradi morebitnega velikega zanimanja in lažje organizacije vas prosimo za prijavo z imenom in priimkom
na prijave@rotaryklubvelenje.si.