Ob 19.00, Mestna knjižnica Šoštanj

Bistvo Optimalizma predstavlja v zgoščeni obliki vodilo
„vedno delujemo tako, kot je najbolje za celotno stvarstvo“. Maja Vouk – Maria Tomman preprosto in jasno razlaga, zakaj in kako uporaba tega vodila koristi slehernemu posamezniku pri krmarjenju lastnega življenja v najboljšo smer in kako se na ta način krepi tudi ta skupinska miselna energija v našem okolju in tako spodbuja in omogoča, da se interesi posameznikov in skupnosti poenotijo in uskladijo tako, kot je najbolje za vse. Morda najpomembnejše sporočilo knjige pa je, da kot posamezniki nismo nemočni, da lahko vplivamo na izboljšanje razmer tako v svojem okolju kot tudi širše.

„Vedno delujem tako, kot je najbolje za Slovenijo in za celotno stvarstvo“, so besede, s katerimi šoštanjska skupina Šole zdravja vsak dan zaključi svoje polurno vadbeno druženje.

V sodelovanju z  društvom Šola zdravja, skupina Šoštanj.