Ob 19.19, preddverje Mestne knjižnice Velenje

Ob Švedu, Jerkerju Fahlströmu, ki bo pripovedoval v angleščini, bosta pripovedovali še Andreja Erdlen in Agica Kovše, obe iz mariborske knjižnice.
Jerker Fahlström je umetniški vodja projektov, režiser in igralec z mnogimi leti izkušenj, tako na odru, kot v filmih ter na radiu in televiziji. Je tudi navdušen pripovedovalec zgodb o bogovih, junakih in čisto navadnih ljudeh. Jerker  Fahlström je odigral 22 televizijskih in filmskih vlog,  režiral 13 in uprizoril 10  gledaliških predstav, organiziral in sodeloval je na mnogih mednarodnih festivalih in dogodkih. Hkrati pa je s pripovedovanjem prepotoval svet. K nam bo prišel skorajda naravnost iz Dubaja, kamor je bil povabljen kot pripovedovalec.