Med 9.00 in 13.00 uro, preddverje Mestne knjižnice Velenje

Ob 10. uri nastop terapevtskih živali (kužkov in muc)
V predprazničnem času vabimo vse, predvsem pa otroke, da prinesejo stare (nepoškodovane) igrače v velenjsko knjižnico in jih podarijo, zamenjajo ali prodajo.
Društvo za pomoč živalim Poživ Velenje bo pripravil dobrodelni bazar rabljene, a lepo ohranjene opreme za živali. Izkupiček bo v celoti namenjen za oskrbo brezdomnih živali, za katere skrbi društvo Poživ. Nekaj prijaznih kužkov in terapevtsko muco pa boste lahko tudi pocrkljali ali se z njimi poigrali v času sejma.

Peti sejem igrač in dobordelni bazar rabljene opreme za živali je privabil v velenjsko knjižnico veliko število otrok, ki so svoje igrače bodisi podarili, menjali ali prodali. Ob tem so lahko pocrkljali kužka in muco iz društva za zaščito živali Poživ Velenje ali pa so z nakupom opreme za živali podprli njihovo delovanje.