Kako smo podpirali Natašo in se celo zabavali

»V času somraka kulturnega slovenskega političnega diskurza pri politikih in medijih, če o sramotnih omrežjih ne govorimo, je poletela bela golobica vedrine, upanja in zaupanja prek naših hribov in dolin … Tudi če jo bodo nekoč brali le kot zgodovinski spomin o prelomnem političnem letu 2022, so neprikrito navdušeni avtorji teh spisov dokazali, da so med nami še vera v izvoljene može in ženske, je navdušenje in volja, ja, dobra volja, veselje, optimizem in ne le moreča politična sivina.« je zapisal Tone Partljič.

Knjigo anekdot, spominskih zapisov in povzetkov z družbenih omrežij, ki je izšla v lanskem letu, bodo predstavili Aleš Musar, predstavnik založbe Ruska dača, urednik Janez Pezelj in Velenjčan Mihael Cigler.
Izkupiček od prodaje knjig bo šel v novo slovensko fundacijo predsednice RS dr. Nataše Pirc Musar, ustanovo Alma za enake možnosti kariernega razvoja ter vključenost in skrb za starejše.
Kako smo podpirali Natašo in se celo zabavali