Ob 19.00, Knjižnica Šmartno ob Paki

Zadnji letošnji pogovor iz ciklusa"O Šmarčanih malo drugače" bo še bolj drugačen. Prvič bo hkrati predstavil kar dva domačina, ki sta vsak zase in skupaj s svojo dejavnostjo pustila opazno sled ne le v domačem okolju, marveč tudi v dogajanju daleč preko lokalnih meja. Vsak zase sta o svojem življenju, poklicu in ostalih dejavnostih na teh pogovorih že pripovedovala. Tokrat pa bosta spregovorila v paru in o eni sami ustvarjalnosti, ki ju povezuje že jubilejnih 25 let: o humorističnem paru "Strašna Jožeta!" Jože Krajnc in Jože Robida sta s to povsod prepoznavno "znamko" odmevno označila slovenski medijski prostor, kulturno, humanitarno, estradno, prireditveno, družabno in še kakšno dogajanje. Njun jubilej je osrednji razlog za tokratno debato, nemara pa ta večer postreže tudi s kakšnim presenečenjem. Jožeta namreč napovedujeta začetek ... Pogovor bo vodila Tatjana Vidmar.