Ob 19.19, preddverje Mestne knjižnice Velenje

Našega bogastva ne opredeljuje vsota na bančnem računu, ampak to, kar imamo v srcu. Vodnik vsega, kar nas spremlja, kar nas obdaja in kar se nam dogaja, so naši medsebojni odnosi. Ti so vse, kar vrednega ostane za nami, ko odidemo. Če se trudimo, da so naši odnosi pristni in odprti, nam odpirajo poti v srca ljudi, ne glede iz katerih generacij pripadajo. To je skrivnost, ki nam na dlani odpira bogastvo, ki ga ni moč kupiti. Skupaj bomo zajadrali v neznanke, ki nam jih prinašajo življenjske preizkušnje in nas ob pravem ravnanju peljejo do sanjarjenja z odprtimi očmi. Vredni smo tega, ne glede na to, kateri generaciji pripadamo. Predavala bo Violeta Potočnik Krajnc, direktorica Doma za varstvo odraslih Velenje.
Po predavanju sledijo meritve krvnega sladkorja in tlaka, ki jih bodo izvedle zaposlene v Zdravstvenem domu Velenje.