Savina Vybihal

Ob 19.19, preddverje mestne knjižnice Velenje

Ob svetovnem letu aktivnega staranja in medgeneracijskega sodelovanja, ki ga obeležujemo v letošnjem letu, smo povabili v knjižnico zanimivo gostjo, po izobrazbi profesorico športa, z dodatnimi izpopolnjevanji t.i. alternativnih znanj, katere odlično umešča v svoje delo z raznimi skupinami ljudi. Savina že od leta 1978 vodi različne skupine, sodeluje z mediji, časopisi, revijami, radiom in televizijo. Rdeča nit njenega delovanja je pomoč in svetovanje ljudem pri zdravem načinu življenja. Pogovor bo vodila Sonja Bercko.

V intenzivnem in neposrednem pogovoru, ki ga je vodila Sonja Bercko, je gostja položila poslušalcem na srce, da je potrebno za svoje zdravje sprejeti odgovornost zase. 'Brez nič ni nič', je zapisala na svojo spletno stran, na kateri dobimo vse informacije o avtorici in tečajih. Seveda se Savina veliko izobražuje in bere, v branje pa priporoča knjigo Kaj je življenjsko-kozmična energija: eliksir za življenje na Zemlji. Pomladni čas, ki prihaja, je ravno pravšnji za prebujanje, čiščenje telesa in duha in krepitve obojega. Vsemu so namenjeni avtoričini programi pod skupnim imenom TELOSVATBA.