Od 10.00 do 20.00, Mestna knjižnica Šoštanj

Zaključna prireditev projekta. Skozi ves dan bo pred šoštanjsko knjižnico predstavitev društev in sejem domačih izdelkov ter dobrot. Sodelujejo Ljudska univerza Velenje, Društvo podeželskih žena Šaleška dolina, Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje, Darja Miklavžina s.p., Društvo zeliščarjev Velenje, Gobarsko društvo Marauh Velenje, Čebelarsko društvo Šmartno ob Paki, Osnovna šola Karla Destovnika Kajuha – Šoštanj in Knjižnica Velenje. Ob 19. uri bo koncert Irene Vrčkovnik.

Dogodek je del projekta Z znanjem na(d) vas – vseživljenjsko učenje za vsakogar, ki je nastal v okviru LAS Šaleška dolina in je delno financiran s strani Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja. V primeru slabega vremena se prireditev prestavi v prostore Mestne knjižnice Šoštanj.

Z ZNANJEM NA(D) VAS